Магічна Битва 2 сезон / Jujutsu Kaisen 2 season

Магічна Битва 2 сезон / Jujutsu Kaisen 2 season

Опис:
Другий сезон “Магічної битви” охоплює події арок Забуте Минуло”, й “Інцидент у Шібуї”. Спочатку історія перенесе глядачів на 12 років назад, у часи буремної юності “Найсильнішого”. От тільки неймовірний талант і високий титул ще не гарантують, що життя здаватиметься медом: як і будь-який підліток, Ґоджьо стикатиметься з непростими викликами, учитиметься розділяти емоції та обов’язки, боротиметься з власним гонором і шукатиме відповідь на найголовніше запитання: “Ти найсильніший, бо ти Ґоджьо Сатору? Чи ти Ґоджьо Сатору, бо ти найсильніший?”.
Шлях мага ніколи не буває простим, і учням Токійської магічної школи відомо про це, як нікому іншому. Ти або зламаєшся, або станеш сильнішим, третього не дано. От тільки що робити, коли привиди минулого знову стукають у двері, а старі рани починають кровити з новою силою? І чи може секундна слабкість обернути на попіл цілий світ?

Переклад та редактура:

Вікторов Костянтин , Солдатов Сергій

Переклад написів:
Rubycoon, ArtCl0ud.

Вокал:
Snail

Ролі дублювали:
Snail , Вікторов Костянтин , Корженко Ігор , Ayla , Ілля Уманець, Біжанов Сергій (Дамбест) , Герасіменко Анатолій, Андрієвська Аня, Солдатов Сергій, Альона Білоусова , Сашко Скромний, RaidenYD , Владислав Гайдамака, Шкребетько Карина, Ірина Февчук , Тім, Lemonka , Сашко Скромний, Тріна Дубовицька , Василь Кіселичник , Максим Соловйов, ArtCl0ud , Kloverade, Оля Галущак

Робота зі звуком: Соловйов Максим , VOID

Режисери дубляжу: Соловйов Максим , Біжанов Сергій , Корженко Ігор

Робота з саунд-дизайном: Соловйов Максим.